יעל מנדלוביץהמשרד עוסק בתחומי המשפט האזרחי השונים ובתחומי המשפט מסחרי בתוכם משפט מנהלי, מקרקעין ומה שביניהם: עסקאות מכר מקרקעין, דיני תכנון ובניה, דיני רשויות מקומיות, מיסוי מוניציפאלי, רישוי עסקים, עסקאות מכר מקרקעין וכל הקשור ביחסים בין האזרח לרשות המנהלית.

כמו כן, מעניק המשרד ליווי ויעוץ משפטי שוטף לעסקים וחברות, בהם ליטיגציה מסחרית וייצוג בערכאות המשפטיות, דיני חברות, דיני חוזים, לשון הרע, דיני עבודה והגנת הפרטיות.

כפועל יוצא מכך, עוסק המשרד גם בתחומים המשלבים הן את הידע והניסיון הרב שצברה עו"ד מנדלוביץ במשפט מנהלי, והן את הניסיון והידע שצברה בתחום המקרקעין, וכל מה שקשור במכלול הפעולות המשפטיות הנלוות והקשורות לעסקאות מקרקעין לסוגיהן, הסכמי מכר נכסים יד שניה, רכישת דירה מקבלן, הסכמי שכירות לנכסים פרטים ומסחריים, רכישת קרקעות, ייצוג מול הרשויות השונות במקרים של הפקעות מקרקעין.

עו"ד יעל מנדלוביץ מתמחה בדיני תכנון ובניה – תחום משפטי המצריך ידע והכרות עם תחום המקרקעין, כמו גם בדיני הרשויות המקומיות, תחום הדורש מחד – הכרות מעמיקה עם רשויות הרישוי, התכנון והבניה  ומאידך – הכרות עם היבטים נדל"ניים של התוכנית העסקית וביצועה.

כן מעניק המשרד ייעוץ בתחום מיסוי מקרקעין, גם הוא תחום המשלב ידע, הכרות והתמחות בתחום המקרקעין, יחד עם ידע הכרות והבנה בתחום הרשויות המנהליות.