משרדנו עוסק במספר תחומים עיקריים וממוקדים וזאת לצורך מתן שירות מיטבי ללקוח, התמקצעות, והתמקדות.

עו"ד יעל מנדלוביץ עוסקת בתחום המקרקעין, תחום המשפט המנהלי, דיני רשויות מקומיות, כמו גם בתחומים המשלבים בין הידע, הנסיון וההכרות של עו"ד יעל מנדלוביץ עם תחום הנדל"ן ותחום המשפט המנהלי, כגון:

מקרקעין

המשרד מטפל בעסקאות מקרקעין – מכר מקרקעין, השכרה, חכירה, השכרה ארוכת טווח, עסקאות קומבינציה ועוד: עו"ד מנדלוביץ מטפלת בכל ההיבטים של העסקה – בדיקה ברשויות ובמרשמים השונים (כגון לשכת רישום המקרקעין הידועה בשמה: "הטאבו"), בדיקת החוזה, טיפול בהיבטים המשפטיים של בדיקות אחרות, כגון בדיקות הנדסיות או סקרי סביבה, ניסוח החוזה, תיקונים בחוזה ככל שיש צורך, טיפול בהיבטי מיסוי המקרקעין, וככל שצריך, גם טיפול בהיבטים של חלוקת רכוש במשפחה הקשורים והמשיקים לתחום הנדל"ני.

רשויות מקומיות

המשרד מייצג בתי עסק ותושבים בבתי המשפט לעניינים מקומיים במקרים של הגשת כתבי אישום בגין עברות בניה שונות כגון: בניה ללא היתר, בנייה בסטייה מהיתר, שימוש חורג מהיתר ובמקרים בהם ניתן קנס מינהלי, צו מניעה, צו הריסה או צו סגירה.

ליווי ויצוג משפטי בהתנהלות מול משרדי הרשויות המקומיות השונות לקידום וקבלת היתר כמבוקש.

דיני תכנון ובניה

המשרד עוסק בהיבטים המשפטיים הקשורים למגע של האזרח עם הרשות, בענייני תכנון ובניה, ייצוג בהתנגדויות ועררים, שינוי יעוד תכנוני של עסק, או שינוי יעוד תכנוני של נכס מקרקעין. עו"ד יעל מנדלוביץ מטפלת בכל הנושאים הללו, החל מרמת המיקרו, של ליווי בעת הכנת התוכניות, ועד לרמת המאקרו, של תכנון ושינוי יעוד של שטחים גדולים, עבור קבלנים ויזמי נדל"ן.

רישוי עסקים

המשרד מטפל שנים רבות בכל ההיבטים הקשורים לרישוי עסקים – בין אם מדובר בהקמת עסק חדש, בין אם מדובר בהמשך התהליך בעבור בעל עסק או יזם שהחל בהליך, אך נעצר בשל ההליכים הבירוקרטיים הרבים הנדרשים, ובין אם מדובר בסיוע לעסק אשר הוגשו נגדו כתבי אישום וצפוי לקנסות ולהליכים פליליים עקב הפעלת העסק ללא רישיון, ללא היתר לשימוש חורג, או לא בהתאם לתנאי הרישיון.

יעוץ וליווי משפטי בתביעות קטנות

בבית המשפט לתביעות קטנות לא ניתן להיות מיוצג על ידי עו"ד, יחד עם זאת, בהחלט ניתן להתייעץ ולהסתייע עם עו"ד ואף להגיש תביעה שנכתבה ע"י עו"ד, עליה חותם התובע/הנתבע. זאת ועוד, כחלק משירותי המשרד אנו מעניקים סיוע בהכנה לדיון המתקיים בבית המשפט.

הוצאת דיבה ולשון הרע

עבירת לשון הרע נחשבת לעבירה חמורה, היא יכולה לגרום נזק רב לאדם ולשמו הטוב. משרדינו מתמחה בעוולות לשון הרע, במידה ואתם חשים כי נפגעתם בגין לשון הרע, תוכלו לפנות למשרדינו, אנו נבחן האם היה בפרסום המדובר דבר לשון הרע ואילו סעדים תוכלו לקבל בגין המקרה.

ליטיגציה

ליטיגציה הינה התדיינות, והיא רלוונטית לכל תיק אשר הגיע, או עתיד להגיע, להתדיינות בפני בתי המשפט או בפני כל ערכאה שיפוטית אחרת. לאחרונה נחנכה במשרדנו מחלקת ליטיגציה מסחרית – אזרחית.לצוות המשרד ניסיון רב במשרד הגדול בארץ בתחום הליטיגציה המסחרית-אזרחית, בין אם בייצוג חברות ענק זרות וישראליות, ובין אם בייצוג אנשים פרטיים וגופים קטנים.