המשרד עוסק בין היתר ביעוץ, הכנה וליווי תביעות קטנות. היעוץ כולל ומקיף את כלל הנושאים הדרושים לזכייה והתמודדות עם תביעה מסוג זה, החל מ:

אנו בין משרדי העו"ד הבודדים בשוק המתמחים בנישה מעין זו ועד כה צברנו ניסיון וידע מקצועי מרשים, הממצב אותנו כמשרד מוביל בתחום זה.

המקרים בהם לקוח נזדקק ליעוץ משפטי בתביעות קטנות הינם רבים וכוללים כמעט את כל אסכולות המשפט השונות: אזרחי, נזיקין, מנהלי, מקרקעין, סוגיות עסקיות וכדו'.

בית המשפט לתביעות קטנות נועד למעשה להקל על האזרח. ניתן כיום לתבוע בגין נזק מסוים עד סך של -.33,200 ש"ח ולהימנע מהליכים ארוכים, תשלומי אגרות והוצאות מיותרות אשר הינן כורח המציאות בתביעה רגילה.

בבית המשפט לתביעות קטנות לא ניתן להיות מיוצג על ידי עו"ד, יחד עם זאת, בהחלט ניתן להתייעץ ולהסתייע עם עו"ד ואף להגיש תביעה שנכתבה ע"י עו"ד, עליה חותם התובע/הנתבע. זאת ועוד, כחלק משירותי המשרד אנו מעניקים סיוע בהכנה לדיון המתקיים בבית המשפט.

הדיון בבית המשפט מתנהל בדרך כלל עם פחות פורמאליות ובאותו דיון נדרשים הצדדים להציג את מלא טענותיהם, הראיות, הפסיקה והסיכומים בתיק. השופט קובע במהלך הדיון את סדר הבאת הראיות והעלאת הטענות ולעיתים אף ניתנת פסיקה במקום.

היתרון בתביעה קטנה הוא גם לוח הזמנים הקצר יחסית בין מועד הגשת התביעה למועד הדיון, בניגוד להליכים רגילים שעלולים לארוך חודשים ארוכים ואף שנים.

בתי המשפט לתביעות קטנות דנים באלפי תביעות כל שנה, בנושאים שונים. חלק גדול מהתביעות הקטנות שנידונות מסתיימות בפשרה, או בפסק דין קצר. עם זאת, לעיתים ניתן למצוא אמירות חשובות מאוד של בתי המשפט, שיעזרו לך, בתביעות אחרות.

ניסיונו של המשרד בתחום רב, במהלך השנים למד צוות המשרד את אופיה והתנהלותה של התביעה הקטנה מצד הנתבע והתובע ואיפשר למשרד לשכלל אסטרטגיה ייחודית המביאה לתוצאות מקסימליות בתיק, שכן הידע והניסיון מאפשרים לברור את הטענות הנכונות או לחילופין להתגונן באופן ראוי אשר ייתר את התביעה ואף לעיתים להגיש כתב תביעה שכנגד.

בין אם אתם בצד התובעים ובין בצד הנתבעים – הרי שישנה חשיבות רבה לקבלת יעוץ משפטי ממשרדנו, אשר יאפשר התמצאות גדולה יותר בכל האספקטים הדרושים לך להגדלת סיכויי הזכייה שלך, וליווי מקצועי ואחראי של התיק עבורך.