יעל מנדלוביץ - משרד עורכי דין ונוטריון

נדל"ן ומקרקעין

הדרך הבטוחה לרכוש נכס, או לבצע בו פעולות משפטיות, היא להיות מלווה בעו"ד אמין ומנוסה העוסק בדרך קבע בתחום הנדל"ן, ואשר מכיר את התחום על מכלול היבטיו השונים.

לרוב אדם הרוכש נדל"ן עושה, את עסקת חייו, ומשקיע בעסקה זו את מרב הונו, לעתים קרובות הוא משקיע את כל הונו ועוד נוטל הלוואה מן הבנק. אדם הרוכש נכס אינו יכול לדעת את מצב הנכס לאשורו, לא משפטית, ולא הנדסית.

האם בעל הנכס התחייב לערוך עסקאות נוגדות עם אחר? האם על הנכס מוטלים שעבודים מכל מן ומכל סוג? מה יכול רוכש הנכס לעשות במידה ונודע לו כי בעל הנכס הסתיר ממנו פרטים מהותיים בעסקה? האם כל דבר שלא סיפר בעל הנכס טרם המכירה עולה כדי עילה לביטול עסקה, או שמא נדרש טעם מהותי וכבד משקל?

גם לאחר רכישת הנכס, לא תמות הדאגות: יש לשלם מסים, יש להשלים את הרישום בטאבו, ויש, למעשה, להמשיך את הפעולות המשפטיות גם בהקשרים אחרים – בין אם לאחר רכישת הנכס רוצים לרשמו על שם אנשים נוספים כגון בני משפחה, בין אם מבקשים להסדיר את תשלומי המשכנתא, ובין אם מבקשים להשכיר את הנכס, כל הפעולות הללו הנן פעולות בעלות נפקות משפטית, וביצוע לא נכון של פעולה כזו עלול לגרום לרכוש הנכס להפסיד את נכסו או לפחות, להפסיד סכומי כסף ניכרים.

הדרך הבטוחה לרכוש נכס, או לבצע בו פעולות משפטיות, היא להיות מלווה בעו"ד אמין ומנוסה העוסק בדרך קבע בתחום הנדל"ן, ואשר מכיר את התחום על מכלול היבטיו השונים. עו"ד יעל מנדלוביץ עוסקת רבות בתחום הנדל"ן, דיני התכנון והבניה ורשויות מקומיות, וליוותה, במסגרת זו, עסקאות רבות של רכישת נכסים.

משרד עו"ד יעל מנדלוביץ מטפל בין היתר ב:

אם הנך שוקל לרכוש או למכור נכס נדל"ני, אחת היא אם מדובר בדירת יד שנייה, דירה מקבלן, בקרקע חקלאית, בדירת נופש, בדירה למגורים או להשקעה, לכל עסקת מקרקעין היבטים משפטיים רבים מספור, ומוטב כי תכלכל צעדיך בהיבט המשפטי, טרם הרכישה או המכירה, תוך שהשיקולים המשפטיים יהוו חלק בלתי נפרד מהליך קבלת ההחלטות. גם אם אין לך נכס ספציפי שברצונך לרכוש וברצונך להיוועץ עוד טרם הרכישה, הנך מוזמן לפנות למשרדנו לייעוץ.

יצירת קשר

לייעוץ ראשוני ללא התחייבות, השאירו פרטים או חייגו 052-4884882

כתובתינו:

שד׳ נורדאו 35, תל אביב